CZ verze English version

AXIS Q1755

  • HDTV kvalita obrazu (1920 x 1080 pixelů)
  • 10x optický a 12x digitální zoom
  • Denní i noční provoz
  • Ukládání videa přímo do kamery
  • Několik H.264 streamů
  • Napájení po ethernetu
 

Splněná očekávání profesionálů

Fixní HDTV IP kamera AXIS Q1755 připojená k monitoru s HDTV rozlišením je skvělým řešením zabezpečení oblastí, kde kladete vysoké nároky na rozlišení, jako jsou letiště, kasina nebo obchody.

Vyhovuje standardům SMPTE na HDTV

AXIS Q1755 splňuje požadavky SMPTE (Society of Motion Picture and Television Engineers) na HDTV. Poskytuje rozlišení 1080i nebo 720P, poměr stran 16:9 a 35/25 snímků/s.

Tato HDTV kamera podporuje v plné snímkové frekvenci formát videa H.264 i Motion JPEG. Díky schopnosti pracovat ve dne i v noci a díky progresivnímu skenování, dokáže AXIS Q1755 pořizovat velmi kvalitní záběry pohybujících se objektů za jakýchkoli světelných podmínek – bez rozostření. Přiblížení časti záběru nebude s 10x optickým a 12x digitálním zoomem žádný problém.

Aktuální dění na pražském Smíchově snímané pomocí kamery Q1755

Možnost ukládání záběrů přímo do kamery

HDTV IP kamera AXIS Q1755 disponuje vestavěným slotem pro paměťové karty typu SD/SDHC, takže na ní můžete uložit celé dny záznamů bez jakéhokoli externího vybavení.

Nabitá inteligencí

Tato IP kamera podporuje funkce jako je pokročilá detekce pohybu v záběru, detekce zvuku a rozpoznání zásahu do kamery třeba jejím zakrytím nebo přesprejováním. Navíc je vybavena funkcí Gatekeeper, při které automaticky zazoomuje na část scény, kde došlo k pohybu a po stanoveném čase zase odzoomuje.

Venkovní varianta Q1755-E

Venkovní IP66 kamera Q1755-E je síťová HDTV kamera, která vidí jak ve dne, tak v noci. Byla navržena do prostředí, která vyžadují vysoké rozpoznávací schopnosti - kasina, letiště, železniční zastávky nebo celnice. Díky unikátní Axis’ Arctic Temperature Control je schopna plného provozu i v -40 °C.

Cena bez DPH

34 699,- + Licence Vzdálený dohled NetRex (povinné)


 

Monitorování prodejny, skladu, kanceláře a pod.Chata, rodinný dům


Součást zabezpečo-
vacího systému a domácí videotelefon.

Infolinka: 226 258 021
Skype: info.netrex