Naučte se jak využít chytrý kamerový systém

Přihlašte se k odběru a získejte každý týden zajímavé informace ze světa hostovaného videa pro profesionální použití.

logo-kofola

„Velmi přesné dohledové řešení navržené přímo na naše potřeby. Jsem velmi spokojen se systémem NetRex ve spojení se špičkovými kamerami AXIS. Věříme v pevnou spolupráci i v následujících projektech.“

Lukáš Hefka
ICT Specialist
Kofola ČeskoSlovensko

Co se dozvíte!

Chytrý SmartSearch

Ztratilo se vám něco z regálu? Zajímá vás, kdo prošel konkrétním místem prodejny či vchodem? Vyfiltrujete zpětně a snadno pouze nahrávky s pohybem v místě, které vás zajímá.

Sdílení nahrávek

Stažením záznamu však práce většinou nekončí. Nahrávky je často nutné dále sdílet s kolegy, Policií ČR nebo je prostě archivovat pro další použití.

Dohledová stanice

Dohledová stanice ve spojení s LCD nebo plasma panelem umožní vám nebo vašim operátorům mít dění v prodejnách, skladech nebo jiných sledovaných lokalitách neustále pod kontrolou.

Ukládání záznamu

Kratší nahrávky ukládejte elegantně na SD karty umístěné přímo v kamerách. Delší záznamy v nejvyšší kvalitě spolehlivě pojmou lokální vysokokapacitní úložiště NetRex Box.

Mobilní aplikace

Sledujte své aktivity kdykoliv a odkudkoliv na světě prostřednictvím mobilní aplikace na tabletu nebo Smart telefonu.Přístup k živému videu i nahrávkám z kamer, ovládání PTZ kamer, rychlé a efektivní procházení nahrávek.

Propojení systémů

Propojte je s pokladnami, docházkovými systémy, pultem centralizované ochrany nebo přeneste obraz i záznam do vaší aplikace.

adidas

„Přesné, jednoduché a spolehlivé řešení. Musím říct, že NetRex a jeho systém využívající špičkové Axis kamery s počítacím softwarem splňuje naše očekávání i představy.“

Jozef Barniak
Franchise Development Manager
adidas Group CEE Market

Máte-li zájem dozvědět se více informací hned, naplánujte si osobní schůzku s našími odborníky.