Jdeme stále kupředu

mediaserver

Stále se snažíme zlepšovat náš systém pro kamerový dohled a zpříjemnit zákazníkům práci v našem rozhraní. Nebyli jsme již spokojeni se stávajícím mediálním systémem, který se nedokázal přizpůsobit našim novým cílům a bránil nám v dalším rozvoji. Proto jsme v uplynulých dnech po intenzivním vývoji v posledních měsících dokončili a pustili do světa vlastní mediaserver, který nám dává lepší kontrolu nad naší platformou a zpracováním videa.

Nyní již není třeba čekat na náběh živého pohledu z kamer, který v předchozí verzi mohl trval i několik sekund. S novým mediaserverem se nám podařilo zkrátit tento čas na maximálně 2 sekundy do rozběhu videa.

Zvyšování bezpečnosti přenášených dat je jedna z našich hlavních priorit. Proto jsme v našem mediaserveru ještě více zvýšili šifrovací algoritmy na nejvyšší používaný standart.

šifrovací kíč
firewall port

Další důležitou změnou je přechod na jiné zabezpečené porty firewallu. Nově používáme porty 2554 a 843. To může mít za následek nutnost přenastavení firewallu u zákazníka. Pokud se vám tedy po našem upgradu nechce spustit video, obraťte se prosím na naší technickou podporu +420 226 258 026.

Nadále již nepodporujeme zasílání notifikací událostí přes SMS zprávy. Nyní je možnost využít zdarma mobilní aplikaci NetRex Mobile pro Android a iOS, která posílá “push” zprávy událostí.

sms notifikace
Mozilla_Firefox_(2004-2005)

Počínaje verzí Firefoxu 52 byla ukončena podpora všech zásuvných modulů NPAPI. Toto omezení nepříznivě ovlivňuje zobrazování živého pohledu v tomto prohlížeči. Zásuvný modul je třeba jednorázově aktivovat kliknutím na příslušnou ikonu a potvrzením  trvalého spuštění. Viz. obrázek. Více informací naleznete zde.

povolení zásuvného modulu flash v prohlížeči Firefox
povolení zásuvného modulu flash v prohlížeči Firefox

Věříme, že náš nový mediaserver vám zpříjemní a zrychlí práci na naší platformě, a pomůže k celkové spokojenosti se systémem chytrého kamerového dohledu od NetRexu.