NetRex partnerem Retail summitu a Fóra českého stavebnictví

Retail-summit-celkovy-pohled

V prvních měsících roku 2018 jsme prezentovali naše chytrá kamerová řešení na dvou důležitých oborových konferencích. V únoru jsme se jako bronzový partner účastnili Retail summitu, který patří mezi 3 největší obchodní konference v Evropě. V březnu pak Fóra českého stavebnictví, které je nejvýznamnější odbornou událostí svého oboru.

Retail summit, 5. - 7. 2. 2018, Clarion Congress Hotel Praha

Téma: hledání rovnováhy na novém trhu

Na této třídenní konferenci se už přes 20 let setkávají klíčoví hráči českého a středoevropského obchodního trhu. Přes 1000 účastníků si letos vyslechlo příspěvky 112 českých i zahraničních řečníků např. zakladatele řetězce Hornbach, Albrechta Hornbacha.  Velký prostor měl i networking a ve výstavní části si účastníci mohli prohlédnout stánky firem, které nabízejí služby právě v oblasti obchodu. Mezi nimi jsme byli i my s naším kamerovým řešením.

Na našem stánku jsme představili řešení pro dohled v prodejnách, počítání zákazníků, sledování front i novinku NetRex Add-ons, díky které si klienti mohou upravit služby přímo na míru. NetRex je v oblasti kamerových řešení pro maloobchod lídrem na českém trhu. Nejoblíbenější služby NetRex Monitor a NetRex Counter používá více než 1000 prodejen, z nichž velká část patří řetězcům známých značek. Potěšilo nás, že jsme se na summitu mohli s řadou těchto klientů setkat.

Fórum českého stavebnictví, 7. 3. 2018 - Kongresový sál PVA EXPO, Praha

Téma: Bude už konečně lépe?

Fórum je každoroční setkání důležitých osobností  českého stavebního trhu, jehož hlavní náplní je seznámení s novými trendy v odvětví, i s navrhovanou legislativou. Potkáte tu především hlavní představitele stavebních firem, dodavatelé stavebních hmot a technologií, zástupce vedení developerských, projekčních a poradenských společností. Ale i příslušné ministry vlády a řadu novinářů. Opět je tu prostor pro networking a představení nabídky pro stavebnictví na stáncích partnerů. Kromě investic do rozvoje byla letošním tématem i digitalizace. K tomuto tématu jsme přispěli i my se svou prezentací.

Na našem stánku jsme převedli dvě novinky: druhou generaci unikátního mobilního rozvaděče, díky kterému jednoduše zprovozníte kameru téměř kdekoliv a službu NetRex TimeLapse, která umožňuje snadnou tvorbu časosběrných videí z průběhu stavby. Zájemce jsme seznámili i s dohledovým řešením pro stavby (službou NetRex Monitor) a službou NetRex Streamer, se kterou snadno přenesete dění na stavbě online na svůj web nebo na YouTube.