Profil společnosti

Kdo je NetRex

NetRex je přední IT společností nabízející služby hostovaného videa pro profesionální instalace. Od roku 2006 neustále zkoumáme a objevujeme nové možnosti nasazení moderních síťových technologií s všudypřítomným Internetem a snažíme se přinášet nové možnosti zajištění bezpečí, lepší kontrolu nebo zvýšení efektivity práce.
NetRex je českou společností s působností a mnoha instalacemi v řadě evropských zemí. Vlastní silný vývojový tým a úzká spolupráce s předním výrobcem kamer, švédskou firmou Axis Communications AB, nám umožňuje operativní řešení i těch nejnáročnějších požadavků zákazníků.

Věříme, že naše služby a produkty pod hlavičkou „NetRex – Vaše třetí oko“ osloví i vás.

axis_cpp_solgold Dlouhodobě disponujeme nejvyšším možným partnerským statusem u společnosti Axis udělovaným za výjimečnou úroveň zákaznické podpory a významný příspěvek k dobrým prodejním výsledkům společnosti na trhu.
axis_adp_1305 Jsme stálým členem Axis Development Programu, který poskytuje vybraným partnerům z celého světa nadstandardní technologickou i vývojovou podporu za účelem efektivní integrace IP kamer Axis do stávajících zákaznických řešení.
axis_avhs_vsp_vectors Jsme průkopníky hostovaného síťového videa společnosti Axis Communications AB. Výsledkem našeho mnohaletého vlastního intenzivního vývoje  jsou propracované služby, které nás řadí na špičku v oblasti cloudových video systémů.

Naši partneři

axis tmobile

Sídlo společnosti NetRex s.r.o.

logo

Chatová 1520/6
153 00 Praha 16 – Radotín

IČ: 25288792
DIČ: CZ25288792

Banka: Česká spořitelna a.s.
Číslo účtu: 144020369/0800

Společnost je registrována v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 116295.

Společnost NetRex s.r.o. je členem obchodních komor:

ohk-cz

ohk-de

ohk-am

ohk-en