Maloobchod

Maloobchod

Hluboké znalosti problematiky maloobchodu i video technologií a široká nabídka NetRex služeb nám umožní navrhnout dohledové řešení pro jakoukoliv jednotlivou prodejnu i celou maloobchodní síť.

Proč NetRex

Přemýšlíte, jak zlepšit ochranu personálu, majetku i zákazníků? Na to máme řešení a pomůžeme vám navíc také se snížením ztrát, přesným hodnocením výkonnosti prodejen i marketingových kampaní. Budete moci efektivně plánovat směny, vhodně uspořádat prodejnu, kontrolovat otevírací dobu nebo odradit případné zloděje.

Podívejte se na naše řešení na obrázku. Kliknutím na červená pole zobrazíte naše řešení.

Analýza pohybu

Identifikujte místa nejčastějšího výskytu zákazníků i málo využívané plochy obchodu. Ucelený obraz o chování návštěvníků vám pomůže optimalizovat vzhled i výkonnost prodejny, zvýší spokojenost zákazníka i úspěšnost marketingu.

Zjistěte více o službě NetRex Heatmap.

Otevírací doba pod kontrolou

Kontrolujte časy otevření a uzavření prodejny. Jednoduchá čidla vám v kombinaci s kamerou poskytnou cenné informace o tom, kdy personál prodejnu otevírá, jak často ji během dne uzavírá a kdy ji večer opouští. To vše v přehledném reportu včetně rychle dostupného video záznamu.

Zjistěte více o externích senzorech

Bezpečnost na prvním místě

Chraňte personál, návštěvníky i majetek prodejny. Nejnovější IP kamery jsou výborným nástrojem pro potírání a odhalování kriminální činnosti. Pomocí video detekce a dalších inteligentních aplikací mohou sami střežit dané prostory a na nestandardní situace obratem reagovat. Pošlou vám SMS nebo e-mail. Mohou zapnout nahrávání záznamu, rozsvěcet světla, zamykat dveře, spouštět sirénu nebo i přehrát zvukovou zprávu.

Zjistěte více o službě NetRex Monitor.

Počítání lidí

Porovnávejte a hodnoťte výkonnost jednotlivých obchodů na základě statistik o návštěvnosti nebo s ohledem na to, kolik návštěvníků se stalo skutečně vašimi zákazníky. Optimalizujte marketingové a provozní náklady ověřením úspěšnosti reklamních kampaní a plánovaním směn na základě skutečných návštěvních špiček.

Zjistěte více o službě NetRex Counter

Dozor pokladen i vah

Zredukujte své ztráty na pokladně jejím propojením s kamerou! Video záznamy kritických operací jako jsou vratky, slevy, neuzavřené účtenky, otevření pokladní zásuvky nebo vracení hotovosti snadno zpětně zkontrolujete během vaší ranní kávy. Efektivnější kontrola se jistě projeví ve výsledcích vaší prodejny.

Zjistěte více o integraci

Veřejné monitory

Přenášejte živý obraz z kamer na libovolné monitory. Tento praxí ověřený prostředek pro snížení kriminality je zároveň, díky možnosti přehrávání další obsahu, výborným reklamním nosičem. Další monitor umístěný v prostorách centrály se stane otevřeným oknem do všech vašich poboček.

Zjistěte více o dohledové stanici

Další výhody našich služeb

 

Vzdálený a mobilní dohled

Sledujte své obchody kdykoliv a odkudkoliv na světě prostřednictvím libovolného počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Buďte v kontaktu s prodejnou i na cestách. Ušetřete náklady za mystery shopping a redukujte cesty regionálních manažerů.

Cloudové řešení

Omezte své investice do systému na nezbytné minimum a přenechte správu i údržbu systému poskytovateli s mnohaletou praxí. Nač platit za drahé servery, další software a techniky. Hostované řešení vám zpřístupní špičkový a velmi snadno rozšiřitelný dohledový systém, za zlomek jeho pořizovacích nákladů. Plaťte pouze za dobu, kdy systém skutečně využíváte.

Komfortní ukládání záznamu

Ukládejte záznamy chytře a levně. Současné možnosti ukládání video záznamu na vysokokapacitní SD karty umístěné přímo v kamerách výrazně snižuje pořizovací náklady systému. Pro uchování časově delších úseků jsou k dispozici speciální záznamová zařízení umístěná přímo na prodejnách. Zároveň mohou být nahrávky ukládány na vzdálených zabezpečených serverech poskytovatele.

Centrální kontrola funkčnosti

Mějte své kamery pod palcem. Centrální platforma neustále sleduje správnou funkci připojených zařízení a na nich běžících procesů. V případě problémů vás obratem informuje pomocí e-mailu nebo SMS.

Špičkové kamery

Použijte to nejlepší. Kvalitní obraz kamery je základem každého kamerového systému i využívaných inteligentních aplikací. Zároveň dochází k výrazné redukci počtu nasazených kamer a tím i finančním úsporám. HDTV rozlišení IP kamer se stává standardem a neodvratně odsouvá analogové kamery s 4x menším rozlišením do propadliště dějin. Široká škála digitálních kamer pokryje jakoukoliv potřebu obchodu. Od skrytých kamer přes statické po otočné.

Chytré vyhledávání

SmartSearch je funkce, díky které snadno a rychle vyhledáte záznamy obsahující pohyb v časovém úseku dle zadání uživatele.V několika okamžicích je výsledek připravený ke shlédnutí na časové ose. Odpadá tak dlouhosáhlé prohledávání pořízeného záznamu.

Zredukujte své ztráty na pokladně jejím propojením s kamerou!

Dlouholeté zkušenosti zákazníků ukazují, že je třeba věnovat velkou pozornost dění na pokladnách. Právě zde dochází k častým problémům, které je třeba rychle a efektivně řešit. Na první pohled účinné řešení v podobě pouhého umístění kamery nad pokladnu se však většinou, díky zdlouhavému vyhledávání, zcela míjí účinkem. Pravý výkonný kontrolní nástroj vám poskytne vzájemné úzké propojení pokladního a kamerového systému.

 

Propojte systémy a získejte …

  • Vizuální přehled prodeje s informací o skutečně markovaném zboží.
  • Pokročilé filtry pokladních transakcí (například vratka, sleva, mazání položky atd.) pro rychlé a snadné procházení videozáznamů.
  • Videozáznam ke každému otevření pokladní zásuvky.
  • Přehled o postupu zaměstnanců při jednání se zákazníky u konkrétních operací.

 

Aktuálně integrované pokladní systémy

posflow
POSFlow

Pokladní systém vyvíjený firmou Wincor Nixdorf patří ke špičce na poli řešení pro maloobchodní prodejny. Dvacetileté zkušenosti s automatizací obchodu se spotřebním, specializovaným a módním zbožím jsou sázkou na jistotu. Klientelou společnosti jsou zákazníci, kteří uvažují o svém retailu (maloobchodě) skutečně moderním způsobem a očekávají od softwarového řešení nejenom automatizaci standardních procesů, ale též propojení maloobchodu s marketingem nebo internetovým obchodem. Samozřejmostí jsou požadavky na zvýšení bezpečnosti i kvality prodeje nebo pokročilé optimalizační nástroje.

winshop
WinShop

Pokladní systém WinShop vyvíjí a dodává společnost APLS Praha s.r.o., která patří mezi největší české dodavatele informačních systémů pro řízení maloobchodních organizací. Společnost nabízí svá řešení zákazníkům již od roku 1995 a za tu dobu získala pro svůj systém stovky spokojených zákazníků. O výhodách a možnostech nabízených systémů se dozvíte na stránkách www.winshop.cz.

awis
Awis

Systém vyvíjený a dodávaný firmou A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o má svojí významnou pozici na poli pokladních systémů a pokladen pro restaurace, kavárny a bary. Od roku 1992, kdy společnost vznikla, získala pro své řešení mnoho spokojených zákazníků. Více informací o výhodách a možnostech tohoto pokladního systému naleznete na www.awiscz.com.

Pro výrazné zvýšení přidané hodnoty tohoto pokladního systému jsme v úzké spolupráci s firmou A.W.I.S vytvořili nový modul k tomuto řešení. Modul Kamerový dohled vzájemně propojuje pokladní systém se službou NetRex Monitor. Tím se otevírají nové rozměry efektivní kontroly provozovny a motivace personálu.

Váš pokladní systém
Váš pokladní systém

Získejte i vy z kamerového systému maximum. Zdokumentované a rozvinuté aplikační rozhraní vám umožní snadnou a efektivní integraci vašeho pokladního systému se službami NetRex. Pracujte s živým pohledem i záznamem v softwaru, na který jste zvyklí nebo kontrolujte své pokladní transakce přímo v NetRex rozhraní. Pro vice informací nás kontaktujte.

Pusťte uzdu své fantazii!

Nenechte vstupní porty IP kamery zahálet a využijte naplno jejich potenciál. Vybrané modely síťových kamer Axis jsou vybaveny jedním nebo více vstupními porty, které umožňují připojit řadu externích senzorů. Nechte se inspirovat několika příklady námi běžně nasazovaných a cenově příznivých čidel.

teplomer
Magnetický spínač

Kontrolujte časy otevření i uzavření prodejny. Připojením magnetického spínače například na vstupní roletu prodejny snadno získáte cenné informace o tom, kdy personál prodejny otevírá, jak často ji během dne zavírá a kdy ji večer opouští.  To vše v přehledném reportu včetně rychle dostupného videozáznamu a případného upozornění na otevření nebo uzavření v nestandardních časech. Široké možnosti instalace tohoto čidla umožní ohlídat značnou škálu situací.

 

teplomer

Teploměr

Měřte a hlídejte teplotu v důležitých prostorách. Cenově příznivé digitální teplotní čidlo zapojitelné do sériového portu kamery vám umožní snímat teplotu v rozsahu -55 až 125 °C. Pomocí aplikace nahrané přímo do propojené kamery snadno

  • zobrazíte aktuální teplotu v živém pohledu kamery i záznamu.
  • vytvoříte přehledné grafy s vývojem teplot ve sledované lokalitě.
  • nastavíte okamžité upozornění na situace, kdy teplota po určený časový interval překročí nebo klesne pod nastavené hodnoty.

Digitální teplotní čidlo je ideální volbou pro vaše mrazicí boxy nebo skladové i výrobní prostory. Zároveň může snadno zvýšit atraktivitu kamer snímajících krásy a zajímavosti vaší lokality.

mikrospinac
Mikrospínač

Mějte pokladní zásuvku neustále pod dohledem. Mikrospínač umístěný do pokladní zásuvky a propojený s kamerou spolehlivě zaznamená každé její otevření i uzavření. Jednoduchým čidlem snadno získáte

  • rychle snadno vyhledatelné nahrávky manipulace s hotovostí.
  • kontrolu nad riskantním a zbytečně dlouhým časovým intervalem otevření zásuvky (nastavením upozornění pokud otevření zásuvky přesáhne definovaný čas).
  • XLS reporty o časech otevření pokladní zásuvky.