NetRex LPR

NetRex LPR

Cloudová služba pro spolehlivou detekci a rozpoznávání registračních značek vozidel

Široká škála nasazení

Parkoviště a areály

Zajistěte kontrolovaný přístup na parkoviště i do dalších objektů s velmi rychlým odbavením. Pokročilá správa seznamů registračních značek umožní snadnou automatizaci průjezdů oprávněných vozidel. NetRex LPR vám poskytne také informaci o době výskytu vozidla v objektu včetně video záznamu z příjezdu i odjezdu. U veřejných parkovišť také využijete informace o skladbě vašich návštěvníků pro marketingové aktivity. Zacilte vaší reklamu ještě přesněji.

Provozovny

NetRex LPR vám umožní efektivní kontrolu poskytování služeb. Informace o době výskytu vozidla v záběru s úspěchem využijí nejenom autoservisy i automyčky, ale také například Stanice technické kontroly. Získejte snadno a rychle neocenitelné informace o tom, kolik času a péče věnují vaši zaměstnanci jednotlivým vozidlům. Video záznam jednotlivých úkonů zároveň poslouží jako důkazní materiál v případných reklamačních řízeních.

Města

Sledujte krizové lokality vašeho města a zvyšte komfort i bezpečnost obyvatel. Hlídejte vybrané parkovací zóny určené výhradně rezidentům i nepřekračování maximální povolené doby parkování. Služba NetRex LPR vás také sám upozorní v případě rozpoznání odcizeného vozidla vedeného v příslušném seznamu registračních značek.

Objevte sílu video analytiky

 

Jedno zařízení

Zapomeňte na drahý hardware.

Pro rozpoznávání registračních značek využijete vaší stávající Axis kameru, do které je nahrána malá aplikace rozšiřující její funkcionalitu. Dohledová kamera se stane chytřejší a univerzálnější.

Špičkový software

Požadujte kvalitu.

Analýzu provádí přední světově uznávaný a mnohaletou praxí ověřený OCR software běžící přímo v kameře. Tento program ve snímané scéně spolehlivě nachází registrační značky vozidel z většiny zemí světa a to včetně rozpoznání více registračních značek zároveň.

Vysoká spolehlivost

Nenechte nikoho proklouznout.

Vysoký výkon analytické aplikace zajistí až 95 % přesnost rozpoznání vozidel pohybujících rychlostí až 80 km/h i v náročných denních i nočních podmínkách. Nepřetržitá kontrola správné funkčnosti zařízení i služby NetRex LPR rovněž zajistí maximální relevantnost dat.

Centrální úschova dat

Mějte citlivá data v bezpečí a vždy dostupná.

Zabezpečené a zálohované servery NetRex spolehlivě uchovají nashromážděné informace o detekovaných registračních značkách po celou dobu využívaní služby.

Pokročilé vyhledávání

Pracujte rychle a efektivně.

. Intuitivní webové rozhraní vám umožní vyhledávání dle znaků ve značce, států nebo doby výskytu vozidla v záběru. K jednotlivým identifikovaným vozidlům máte samozřejmě k dispozici video záznam z doby jejich výskytu včetně detailní fotografie registrační značky.

Chytrý událostní modul

Nenechte si uniknout to podstatné.

Identifikujte výskyt důležitých vozidel zařazením vybraných registračních značek do speciálních seznamů. Díky nim například snadno zautomatizujete vjezd vozidel zaměstnanců do objektů nebo budete upozornění na výskyt podezřelých automobilů.

Automatické reporty

Neztrácejte čas přístupem do systému.

Nechte si naservírovat data k vaší ranní kávě. Pracujte s detailním reportem, který v určenou dobu dorazí do vaší e-mailové schránky.

Efektivní propojení systémů

Získejte z všeho softwaru maximum.

Zdokumentované a rozvinuté aplikační rozhraní umožní přenést veškeré informace o nalezených registračních značkách do systémů, na něž jste zvyklí. Objevte řadu inovativních možností.

Ceník

Netrex LPR Basic Premium
Cena 1 199 Kč bez DPH / měsíc 1 399 Kč bez DPH / měsíc
Objemové slevy Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.
Webový přístup Ano Ano
Mobilní přístup Ano Ano
Přesnost rozpoznání až 95% až 95%
Současné rozpoznávání více značek Ano Ano
Centrální úschova dat Ano Ano
Živý pohled na kameru Ano Ano
Počet současných vzdálených přístupů na kameru 2 5
Vzdálený záznam videa a zvuku (NetRex servery) Maximálně 600p / 10 fps
Garance 7 dnů záznamu
Maximálně 1080p / 10 fps
Garance 45 dnů záznamu
Lokální záznam videa a zvuku Maximálni rozlišení a framerate kamery
Maximálně 7 dnů záznamu
Maximálni rozlišení a framerate kamery
Maximálně 45 dnů záznamu
Snadný přístup k záznamům a vyhledávání Ano Ano
Export dat Ano Ano
Automatické reporty Ano Ano
Nepřetržitý dohled nad funkčností systému 24 × 7 Ano Ano
Logování událostí Ano Ano
Zabezpečený SSL přístup Ano Ano
Upozorňování na události e-mailem / Push notifikací Ano Ano
Podřízené uživatelské účty Ano Ano
Přístup k funkcím systému přes aplikační rozhraní (API) Ano Ano
Zákaznická podpora E-mail E-mail a telefon (8×5)
Proaktivní monitoring Ne (možnost zakoupení v rámci rozšířené podpory)
Možnost přikoupení rozšířené podpory (SLA) Ano Ano