Seznamte se s inovativní platformou NetRex

NetRex je chytrá inovativní platforma, která umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Zároveň poskytuje možnost dalších služeb ve formě modulů. Stačí si vybrat.

Služby

01 NetRex Monitor
Živé video a nahrávky z různých kamer i lokalit
Zjistit víceZjistit více
02 NetRex Counter
Měření a reportování návštěvnosti prodejen
Zjistit víceZjistit více
03 NetRex Streamer
Přenos živého videa do webových stránek
Zjistit víceZjistit více
04 NetRex LPR
Rozpoznání a evidence registračních značek vozidel
Zjistit víceZjistit více
05 NetRex TimeLapse
Tvorba časosběrných videí
Zjistit víceZjistit více

Hardware

01 IP kamery
Široká nabídka kamer značky Axis
Zjistit víceZjistit více
02 NetRex Box
Lokální úložiště pro archivaci nahrávek
Zjistit víceZjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč
Řešení pro instalace v lokalitách s omezeným internetem a napájením
Zjistit víceZjistit více
04 NetRex Dohledová stanice
Řešení pro sledování živého pohledu a ovládání kamer
Zjistit víceZjistit více

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit víceZjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit víceZjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit víceZjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit víceZjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit víceZjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit víceZjistit více
07 Řešení pro on-line lekce jógy, pilates a dalšího cvičení Zjistit víceZjistit více
Časté dotazy Zjistit víceZjistit více
Nápověda Zjistit víceZjistit více
Webináře a video návody Zjistit víceZjistit více
NetRex a GDPR Zjistit víceZjistit více
Představení Zjistit víceZjistit více
Reference Zjistit víceZjistit více
Kariéra Zjistit víceZjistit více
Tiskové centrum Zjistit víceZjistit více
Partnerství Zjistit víceZjistit více
Ke stažení Zjistit víceZjistit více

Inspirujte se.

Pro každou oblast podnikání dokážeme navrhnout komplexní řešení na míru. Prohlédněte si možnosti u vybraných oborů, ve kterých už máme za ze sebou velkou řadu instalací a inspirujte se.

Výhody NetRex

Proč NetRex? Výhody, které vás přesvědčí!

Stavte na stabilních základech společnosti NetRex

Široká nabídka služeb

NetRex je chytrá a inovativní on-line video platforma, která umožňuje přímé propojení s IP kamerami a poskytuje jednotlivé služby ve formě modulů. Vyberte si z naší nabídky, které jsou pro vás ty pravé!

Moderní technologie

Bezpečné ukládání záznamů, jednoduché a rychlé vyhledávání, doplňky na míru i výkonné a zabezpečené servery. Vyberte si nejmodernější technologie, které pracují za vás. A pro vás!

Zálohované cloudové řešení

NetRex platforma funguje on-line v cloudu. Navíc je provozovaná na serverech umístěných ve dvou nezávislých lokalitách, aby byla zajištěna maximální dostupnost. Přistupujte k systému odkudkoliv a kdykoliv budete chtít.

Kvalitní kamery

Kvalitní kamery švédské značky Axis jsou sázkou na jistotu. Garanci skvělého obrazu, spolehlivost a špičkové parametry určitě oceníte. Výhodou je také široké portfolio, které pokryje požadavky pro nejrůznější použití. Vyberte si kvalitní základ, kterým kamery Axis bezpochyby jsou.

Spolehlivá technická podpora

Zakládáme si na spolehlivé technické podpoře, díky které se nebudete muset o nic starat. O celý kamerový systém se postaráme za vás. Díky vzdálené podpoře dokážeme většinu problémů vyřešit i bez výjezdu k vám. O funkčnost služeb u nás pečují profesionální technici s bohatými zkušenostmi, které jen tak něco nevyvede z míry. Spolehněte se na nás!

Nepřetržitý vývoj

Každý den pracujeme na vývoji. Veškeré naše systémy a služby zdokonaluje náš interní tým vývojářů na základě našich zkušeností i zpětné vazby zákazníků. Díky tomu jsme schopni nové nápady rychle uvést do praxe a systém neustále zlepšovat. S námi pozadu nikdy nebudete!

Maximální zabezpečení dat

Platforma NetRex splňuje veškeré požadavky na zabezpečení dat a kontrolovaný přístup k citlivým údajům. GDPR máme pevně pod kontrolou. Maximální bezpečnost vašich dat je pro nás prioritou, to vám garantujeme.

Více než 10 let zkušeností

Máme zkušenosti, které poctivě sbíráme již více než 10 let. Rádi vám poradíme, navrhneme řešení a budeme tu pro vás. Může to potvrdit i našich více než 400 spokojených zákazníků. Věřte nám a uvidíte, že nebudete litovat!

Vybrané obory

Prohlédněte si ukázky řešení

Maloobchod

Otevírací doba pod kontrolou, sledování front, propojení s pokladním systémem. To je pouze část možností, které konkrétní moduly nabízejí. Vyberte si ty pravé služby pro maloobchod, které budou chránit váš majetek, zaměstnance i zákazníky, optimalizují náklady, změří výkonnost prodejen a dovolí vám sledovat vaše prodejny odkudkoliv. Navíc díky naši platformě uvidíte všechny prodejny pohodlně na jednom místě.

Více informací

Stavby

Sledujte průběh stavby odkudkoliv, i zpětně ze záznamu, a pochlubte se průběhem nebo výsledkem práce na svých webových stránkách nebo YouTube kanálu. Vyberte si ty pravé služby pro stavby, které vás nezklamou!

Více informací

Městské policie a úřady

V dnešním světě se města musí stále častěji potýkat s požadavky občanů na bezpečnost a technologickou modernizaci svých služeb. Sledujte živě či ze záznamu problémové lokality, provoz na silnicích, evidujte registrační značky vozidel nebo živě přenášejte jednání zastupitelstva nebo jakoukoli sportovní či kulturní událost na internet. Staňte se městem nového tisíciletí!

Více informací

Autoservisy, myčky a parkoviště

Autoservisy, automyčky a parkoviště jsou místa, kterými denně projedou desítky až stovky aut. A auto svěřené do péče znamená zároveň velkou zodpovědnost. Jak účinně předcházet únikům peněz na pracovišti, neoprávněným reklamacím či obviněním z poškození? Komplexní systém NetRex představuje řešení přesně na míru vašim požadavkům.

Více informací

Kostely

Kostely a jiná náboženská shromaždiště mohou prostřednictvím live streamingu zprostředkovat lidem přenosy z bohoslužeb, křtů, svateb a jiných událostí. Zvolte správné řešení pro váš kostel a rozšiřte tak i své publikum.

Více informací

Školy

Nevíte si rady se zajištěním distanční výuky? Buďte připraveni na výjimečné situace. Nahrávejte výuku a další školní akce. NetRex představuje komplexní řešení na míru právě školám a vzdělávacím institucím, které vyřeší vaše starosti a jeho obsluhu zvládne každý!

Řešení pro školy