POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

IP kamery Axis

Síťové kamery předního výrobce Axis Communications jsou ideální pro splnění nejrůznějších účelů, ke kterým si kamery pořizujete. Kvalitní IP kamery jsou zárukou úspěchu. Chtějte kvalitu, brilantní obraz a špičkové parametry, které nezklamou za žádné situace.

Brilantní obraz a špičkové parametry

V nabídce naleznete fixní kamery, fixní kupole, pohyblivé kamery, panoramatické kamery, termální kamery a kamery pro vozidla. Zvolte si ideální kameru pro vaše řešení a spokojte se jen s tím nejlepším. Nejlepším od značky Axis!

Tradiční konstrukce IP kamer s pevně daným úhlem záběru pro širokou škálu dohledových řešení. Skvělá volba v případě potřeby zastrašení. K dispozici řada kamer vybavených objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností nebo možností jejich výměny pro ještě flexibilnější využití a to včetně krytů pro venkovní nasazení.

Zobrazit

Kompaktní nepohyblivé kamery s kupolovitým krytem pro diskrétní dohled lokalit. Nenápadná konstrukce bez narušení interiéru, obtížně vizuálně určitelné natočení kamery i účinná ochrana proti nechtěné změně směru pohledu a rozostření.

Zobrazit

Otočné síťové kamery s možností náklonu i přiblížení jsou jasnou volbou pro dohledová řešení s potřebou pokrytí velkých oblastí. Vysoká odolnost vůči nepříznivým vlivům počasí a řada pokročilých funkcí vstupních/výstupních portů pro další zařízení z nich dělají neúnavné hlídače nebo prezentační nástroje vašich objektů.

Zobrazit

Panoramatické IP kamery disponují zorným polem 360°, které v jednom pohledu umožní pokrytí velkých prodejních ploch obchodů. Jasná volba pro situace s nutností detekce aktivity ve velkém prostoru, sledování pohybu osob nebo zlepšení řízení v dané oblasti. Mnoho režimů pohledu, vysoké rozlišení i možnosti přiblížení.

Zobrazit

Termální IP kamery tvoří dokonalý dodatek profesionálních systémů vyžadujících zabezpečení oblasti při naprosté tmě. Vytváření obrazu na základě tepla neustále vyzařovaného z objektů, dopravních prostředků i osob umožní obsluze reagovat na krizové situace 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Zobrazit

Robustní síťové kamery určené do náročných podmínek veřejných dopravních prostředků. Ochrana proti prachu i vodě, odolnost vůči otřesům, nárazům i výkyvům teplot a řada chytrých funkcí proti vandalismu je u těchto modelů samozřejmostí i nutností. Ideální řešení pro monitoring tramvají, vlaků, souprav metra i autobusů.

Zobrazit