POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

Vítá vás moderní a bezpečné město.

Komplexní kamerový systém pro městské policie a úřady

V dnešním světě se města musí stále častěji potýkat s požadavky občanů na bezpečnost a technologickou modernizaci svých služeb. Sledujte živě či ze záznamu problémové lokality, provoz na silnicích, evidujte registrační značky vozidel nebo živě přenášejte jednání zastupitelstva nebo jakoukoli sportovní či kulturní událost na internet. Staňte se městem nového tisíciletí!

Vykročte do budoucnosti

Mějte vše pod kontrolou s chytrými IP kamerami značky Axis. Ty jsou připojené k internetu a ihned ukládají data do cloudových úložišť. Díky tomu se do systému můžete připojit odkudkoliv a kdykoliv. Perfektní přehled – vždy a všude!

Dohlížejte na vaše město či obec chytře

IP kamery neustále monitorují problémové oblasti a zároveň umí odhalit podezřelé situace. Po odhalení takovéto situace na ni upozorní formou e-mailu nebo push zprávy do mobilu. Dohledové kamery dokážou v těchto situacích zapnout nahrávání záznamu ve vyšší kvalitě a spustit i řadu automatizovaných akcí (notifikace o události zodpovědnému pracovníkovi, automatické přehrání zvukové nahrávky z reproduktoru u kamery či aktivace světelné signalizace). Vyhledání a přehrání záznamu k těmto kritickým událostem je následně rychlé a velmi snadné. Je dokázané, že instalace kamer snižuje kriminalitu řádově až o desítky procent!

Poznejte NetRex Monitor

Sledujte pohodlně až 64 lokalit naráz

Námi vyvinuté řešení NetRex Dohledová stanice je upravený výkonný minipočítač, který lze připojit k jakémukoli monitoru nebo projektoru a umožní vám ovládat a sledovat až 64 kamer současně. Vy tak můžete přímo ve vaší služebně nebo třeba v kanceláři na úřadu sledovat, co se kde děje. Podobným způsobem můžete být okamžitě upozorněni na průjezd konkrétního vozidla a tak rychle reagovat. Mějte kamery neustále před očima.

Poznejte NetRex Dohledovou stanici

Evidujte, kdo jezdí po vašich silnicích

Naše videoanalytické nástroje dokážou přečíst z kamerového záběru registrační značku vozidla a tuto informaci uloží do systému. V případě potřeby pak můžete konkrétní značku vyhledat a pustit si k tomu odpovídající kamerové nahrávky. Díky tomu máte dokonalý přehled, jaká auta se po vašem okolí pohybují. Skvělý nástroj pro policii, která tak může pohodlně sledovat vozidla na komunikacích nebo veřejných parkovištích.

Poznejte NetRex LPR

Mějte pod dohledem i lokality bez pevného přístupu k internetu.

Díky NetRex Mobilnímu rozvaděči můžete mít pod kontrolou i odlehlejší lokality bez pevného internetového připojení. Jedná se o zcela autonomní zařízení, které stačí pouze připojit k přívodu elektřiny. O vše ostatní se už postará sám. Během pár minut tak máte k dispozici živý obraz včetně nahrávek, na které se můžete zpětně podívat. Je speciálně navržený i pro instalaci na sloup veřejného osvětlení, kde se v noci nabíjí z elektřiny osvětlení a přes den běží z nabitých akumulátorů. Rozvaděč lze rovněž zkombinovat s policejním tlampačem a vy tak máte rázem možnost komunikovat s kýmkoliv v daném místě, ještě než na něj dorazí policejní hlídky. Nenechte nic náhodě!

 

Proč vsadit na spolehlivý a prověřený mobilní rozvaděč od NetRexu?
  • snadná a rychlá montáž
  • mobilní připojení k internetu
  • vysoká odolnost proti nepříznivým vlivům
  • chytré napájení zálohované baterií
  • zabezpečení proti krádeži a poškození
  • může sloužit také jako Wi-Fi přístupový bod
  • optimalizace pro NetRex služby
  • napájení a data pro kameru v jednom kabelu
  • restart kamer na dálku

 

Poznejte NetRex Mobilní rozvaděč

Buďte transparentní a vysílejte živě

Transparentnost je oblíbené heslo poslední doby. K tomuto účelu vám mohou posloužit živá vysílání z jednání zastupitelstva vašeho města nebo obce. Řada českých měst již úspěšně streamuje a občané jsou nadšení.

Živé kamery z problematických dopravních uzlů jsou dalším praktickým nástrojem a službou pro vaše občany či pro podporu turismu. Dále můžete např. vysílat veřejné oblíbené společenské akce nebo sportovní utkání. Přístup k záznamům po přímém přenosu je samozřejmostí. Buďte on-line!

Poznejte NetRex Streamer

 

 

Reference našich zákazníků

„Chytrá evidence registračních značek vozidel nám pomohla výrazným způsobem zvýšit bezpečnost na našich komunikacích.“
Luděk Wachtl, Obecní policie Zdiby

„NetRex monitorovací služba v kombinaci s mobilním rozvaděčem nám pomáhá efektivněji odhalovat přestupkové jednání a trestnou činnost i v lokalitách, které pro nás doteď nebyly dostupné.“
Mgr. Lubomír Plachý, Městská policie Kyjov

„Pořídili jsme si na služebnu ke kamerovému systému i dohledovou stanici, takže máme přístup k všem monitorovaným lokalitám včetně parkovišť a kritických úseků komunikací pohodlně na jednom místě.“
Eduard Dlhopolček, DiS., Městská policie Holešov

„Na naší nové panoramatické kameře s online přenosem na internet můžete vidět například Jizerské hory, Ještědský hřeben, ale i centrum města Liberce. Lyžaři ocení záběry na blízké skiareály Ještěd a Javorník. Na záběrech kamery můžete také zhlédnout vložené informace o aktuálním počasí včetně krátkodobé předpovědi.“
Jitka Volfová, Krajský úřad Libereckého kraje

„Stále více občanů se nám ozývalo, zda bychom nemohli začít živě přenášet zasedání zastupitelstva na internet, jak už se tomu děje v řadě dalších měst. Díky NetRexu ho mohou pravidelně sledovat už více než pět let a mít tak povědomí o všem důležitém, co se v jejich městě děje.“
Ing. Jiří Vintiška, starosta městské části Praha Čakovice

 

 

 

 

Kamerový systém na míru

+

Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení, nainstalujeme ho a zaškolíme vaše zaměstnance. Naše technická podpora se postará, aby provoz nedrhnul a pomůžeme vám i se splněním GDPR a jiných legislativních podmínek. V této oblasti máme více než 12 let zkušeností a aktuálně monitorujeme více než 1 500 prodejen a staveb našich klientů. Spolehněte se na profesionály!

Reference

NetRex využívají například tito naši klienti