NetRex bloguje

Případová studie: Mr.Baker

Případová studie: Mr.Baker – chytré kamerové dohledové řešení Čerstvé pečivo pod dohledem. Prodejny Mr.Baker jsou díky kamerám bezpečnější a zaručeně otevírají včas. Mise Pekařství Mr.Baker plánovalo instalaci kamerového systému především kvůli prevenci kriminality a zvýšení bezpečnosti personálu v síti svých prodejen. Vzhledem k velkému množství pracovišť a rozmanitosti prostor chtěl zadavatel kvalitní řešení na míru … Pokračování textu Případová studie: Mr.Baker

Nová Mobilní aplikace.

Podařilo se nám aktualizovat naši mobilní aplikaci, ale protože obsahuje tolik novinek, tak se vlastně jedná o zcela novou aplikaci. Pokud tedy používáte starší verzi, tak ji raději odinstalujte a nahrajte si novou, protože upgrade nemusí fungovat. Největší novinkou je bezesporu posílání „Push“ notifikací na uživatelem zadané události na chytré telefony. Takže nyní vám již … Pokračování textu Nová Mobilní aplikace.

Partnerský den AXIS v Moskvě 18.10.2016

Na začátku minulého týdne jsme se v Moskvě zúčastnili partnerského dne společnosti AXIS Communications. Více než 200 partnerům, kteří se akce zúčastnili, jsme prezentovali naši úspěšnou aplikaci CamStreamer pro přímý streaming videa z AXIS kamer na YouTube a Facebook. Rovněž jsme se pochlubili naší zbrusu novou aplikací CamOverlay pro dynamické vkládání grafiky do videa přímo na kameře. … Pokračování textu Partnerský den AXIS v Moskvě 18.10.2016

Do Santiaga de Compostela a dál až na konec světa …

Tři kilogramy baterií, na míru postavená streamovací sada a téměř tisíc kilometrů chůze. Čtyři poutníci se vydali na cestu do Santiaga de Compostela a dál až na konec světa. Díky experimentu, který jsme technicky zajistili a který nemá v Česku obdoby, je můžete celou cestu sledovat živě na svých monitorech.

První česká videokeš

Zkoumání a objevování nových možností síťového videa nás staví před různé výzvy. Výsledkem dalšího projektu je, v České republice určitě první videokeš. Další krásná ukázka multifunkčního využití kamer. Zjistěte více a odlovte ji … nebo si pořiďte vlastní.

Axis F34 – jasná volba pro maloobchod

Novinka Axisu představuje kompletně připravený dohledový systém v kompaktním balení za velmi přijatelnou cenu. Čtyři kamery s HDTV rozlišením a širokým úhlem záběru pokryjí každý kout vaší prodejny. O záznam se postarají 2 SD karty a naše centrální NetRex platforma, která vám zároveň poskytne špičkový cloudový systém s přístupem z jakéhokoliv PC, tabletu či smartphonu.