POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

8. 3. 2024

NetRex Video CheckPoint – vytváří snímky na základě událostí a automaticky je nahrává na sdílená úložiště

Řešení pro e-shopy, kompletační pracoviště a expediční sklady

Kontrolujte si proces nebo expedici a na základě událostí automaticky ukládejte snímky i z více kamer na SharePoint nebo jiná sdílená úložiště. Potřebujete k tomu jen Axis kameru, čtečku čárových kódů a spuštěnou licenci NetRex Video CheckPoint.

Jak to funguje?

Skenování a upload snímků

Když naskenujete čárový kód pomocí čtečky, snímky ze všech kamer se automaticky nahrají na váš web SharePoint s příslušným datem a časem. Nahrané JPG soubory obsahují vložené naskenované čárové kódy přímo v obraze.

Hodnota kódu spolu s časem a datem pořízení je obsažená v názvu souboru. Soubory jsou na úložišti přehledně řazeny do složek s názvem dle data pořízení. Složka se automaticky vytvoří s prvním skenováním.

Kontrola, že nahrání proběhlo úspěšně 

Pokud se nahrávání nepovede například kvůli špatnému připojení, budete o tom okamžitě vědět, díky červenému světlu. Pokud vše půjde dobře, rozsvítí se zelené světlo. Zároveň se do protokolu zapíše poznámka. 

Pro dvojitou kontrolu při dohledávání událostí jsou k dispozici také kamerové záznamy, kde můžete vidět zachycený čárový kód zobrazený jako grafický překryv přímo ve videu. 

Video CheckPoint je jednoduchý a efektivní nástroj

Skenování čárových kódů

Snímky ze všech připojených senzorů/kamer (v tomto případě to mohou být až 4 senzory nebo kamery) jsou pořízeny okamžitě, jakmile je naskenován čárový kód. Příslušný čárový kód je zároveň do obrázku vložen jako překryvná vrstva.

Automatické nahrávání

Tyto obrázky ve formátu JPG  jsou poté automaticky nahrány na váš server SharePoint. Úspěšně nahraná data se metodicky ukládají na SharePoint, snímky jsou nazvané kombinací času, data a hodnoty kódu a třídí se do složek pojmenovaných podle data pro snadný přístup.

Zpětná vazba v reálném čase

Pokud dojde k problému s nahráváním (například špatné připojení), okamžitě vás na to upozorní červený indikátor. Zelené světlo označuje úspěšné nahrání.

Komplexní protokolování

Kromě těchto vizuálních podnětů je každá akce zaprotokolována v logu pro uchování záznamů, což oceníte především při případném dohledávání.

Dvojité ověření

Pro větší zabezpečení systém také zaznamenává záběry z kamery a zobrazuje naskenovaný čárový kód jako překryvnou vrstvu ve videu. V případě potřeby tak máte nejen záběr samotného skenování, ale i video toho, co mu předcházelo a co pak následovalo.

Integrace dohledu

Video CheckPoint není jen vizuální sledování; je to chytré využití kamer Axis pro inteligentní, integrovaný dohled, který zvyšuje vaši bezpečnost a provozní efektivitu.

Modifikace na další procesy

Adaptace na jiné procesy, různá úložiště, rozličné typy signalizace

Toto řešení můžeme efektivně rozšířit tak, aby vyhovovalo zvláštním požadavkům na ověřování dat nebo jiných destinací než SharePoint (např. Dropbox, Disk Google atd.) a jakýkoli jiný proces s potvrzením fotografií (nejsme omezeni na skenování čárových kódů). LED signalizaci lze také nahradit/rozšířit o další výstupní zařízení, např. pípání. Jako standardní součást řešení pro vizuální indikaci můžeme nabídnout námi vyráběnou signalizaci s LED diodami.

Pusťte si video s reálným příkladem služby NetRex Video CheckPoint

 

Vyzkoušejte sílu integrace, která kombinuje zobrazení hodnot v obraze s nahráváním snímků na úložiště, ukládáním videozáznamů i kontrolou, že vše proběhlo správně, díky aplikacím nainstalovaným přímo v kameře.

 

Podobné články

Prezentujte průběh projektu investorům, partnerům, klientům či zaměstnancům Určitě se vám bude líbit porovnání v čase, video přehrávač časosběru přímo v platformě, TimeLapse...

Zobrazit

Jediná kamera vám zajistí zároveň dohled, počítání návštěvníků i kolemjdoucích. A to vše včetně záznamů a analytických dat. Jak to funguje?   Díky...

Zobrazit

Jedna kamera zvládne profi online přenosy Basketbal má v Opavě již dlouholetou tradici. Organizovaně se zde hraje již skoro 80 let a v posledních mnoha...

Zobrazit

NetRex pokračuje v inovacích! Spustili jsme nové Nahrávky služby NetRex Monitor. Od července se Nahrávky mohou pochlubit přepracovaným uživatelským rozhraním, novými funkcemi a významným...

Zobrazit