POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

8. 2. 2024

Nové funkce v NetRex TimeLapse – nástroji pro aktivní dohled/monitoring a tvorbu časosběrných videí

Prezentujte průběh projektu investorům, partnerům, klientům či zaměstnancům

Určitě se vám bude líbit porovnání v čase, video přehrávač časosběru přímo v platformě, TimeLapse manager, kde vidíte přehledně všechny své časosběry v různých lokalitách, a také zjednodušení pro jejich správu.
Tak pojďme na to:

Porovnání v čase

Snadno porovnáte dva snímky s rozdílnými daty pořízení. Můžete tak velice snadno vidět, co se za daný časový úsek změnilo. Navíc interaktivně, pomocí přetahování svislé rozdělovací čáry.

 

Videonáhled časosběrného videa

Pomocí lišty v platformě snadno zvolíte časový interval i délku videa a vše si pohodlně přehrajete přímo v platformě (nemusíte si mezitím stahovat k sobě do počítače pro přehrání). Ušetříte čas, protože nyní můžete vyexportovat až ten časosběr, který se vám líbí.

TimeLapse manager

Je umístěný jako první ikona vpravo nahoře. Po kliknutí se vám zobrazí přehled všech časosběrů, ke kterým máte přístup. Skvělá funkce pro uživatele s více lokalitami se spuštěnými časosběry.

 

Zjednodušená správa časosběru

Nově najdete své TimeLapse projekty v levém menu, tzv. stromě. Má to několik výhod. Z jedné kamery můžete mít spuštěno více projektů zároveň, projekt můžete mít stále dostupný i po odpojení kamery, nebo kameru můžete v případě potřeby snadno vyměnit.

Rutiny – automatické zasílání snímků a videí

V platformě si můžete na pár kliknutí nastavit, aby vám emailem v pravidelných intervalech chidily snímky aktuálního stavu a odkazy ke stažení časosběrů za určité konkrétní období. Co to přesně znamená? Můžete si nastavit, aby vám každý pátek v 17:00 dorazil snímek aktuálního stavu a vy tak máte rychlý náhled, co vše se za poslední týden stihlo. Email lze zadat jakýkoli, můžete tedy zasílat kontrolníc snímky na pravidelné bázi svým investorům, dodavateli, podřízeným.

NetRex TimeLapse Premium

A na závěr ještě úplná novinka – možnost rozšíření o interaktivní prezentaci časosběru. Jedná se o unikátní platformu, díky které můžete svůj projekt prezentovat kdekoli na webu. Snadno jej doplníte o informace a odkazy na webové stránky své i partnerů, překryvnou grafiku, jako jsou loga, bannery, nebo třeba informace o počasí v lokalitě automaticky aktualizované z meteorologické stanice. TimeLapse Premium slouží perfektně jako webová prezentace projektu. Můžete ji ukázat partnerům či potenciálním klientům.

Chcete se zeptat?

Hlavní změny jsme zde sice popsali, ale Vaše upřesňující dotazy nebo jakékoli podněty uvítáme. Rádi vám také pomůžeme nastavit další projekty nebo přejít na TimeLapse Premium. Neváhejte se nám ozvat, spojíme se s vámi.

 

Podobné články

Řešení pro e-shopy, kompletační pracoviště a expediční sklady Kontrolujte si proces nebo expedici a na základě událostí automaticky ukládejte snímky i z...

Zobrazit

Jediná kamera vám zajistí zároveň dohled, počítání návštěvníků i kolemjdoucích. A to vše včetně záznamů a analytických dat. Jak to funguje?   Díky...

Zobrazit

Jedna kamera zvládne profi online přenosy Basketbal má v Opavě již dlouholetou tradici. Organizovaně se zde hraje již skoro 80 let a v posledních mnoha...

Zobrazit

NetRex pokračuje v inovacích! Spustili jsme nové Nahrávky služby NetRex Monitor. Od července se Nahrávky mohou pochlubit přepracovaným uživatelským rozhraním, novými funkcemi a významným...

Zobrazit