POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Panomax Zjistit více Zjistit více
05 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
06 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

20. 3. 2018

NetRex partnerem Retail summitu a Fóra českého stavebnictví

V prvních měsících roku 2018 jsme prezentovali naše chytrá kamerová řešení na dvou důležitých oborových konferencích. V únoru jsme se jako bronzový partner účastnili Retail summitu, který patří mezi 3 největší obchodní konference v Evropě. V březnu pak Fóra českého stavebnictví, které je nejvýznamnější odbornou událostí svého oboru.

Retail summit, 5. – 7. 2. 2018, Clarion Congress Hotel Praha

Téma: hledání rovnováhy na novém trhu

Na této třídenní konferenci se už přes 20 let setkávají klíčoví hráči českého a středoevropského obchodního trhu. Přes 1000 účastníků si letos vyslechlo příspěvky 112 českých i zahraničních řečníků např. zakladatele řetězce Hornbach, Albrechta Hornbacha.  Velký prostor měl i networking a ve výstavní části si účastníci mohli prohlédnout stánky firem, které nabízejí služby právě v oblasti obchodu. Mezi nimi jsme byli i my s naším kamerovým řešením.

Na našem stánku jsme představili řešení pro dohled v prodejnách, počítání zákazníků, sledování front i novinku NetRex Add-ons, díky které si klienti mohou upravit služby přímo na míru. NetRex je v oblasti kamerových řešení pro maloobchod lídrem na českém trhu. Nejoblíbenější služby NetRex Monitor a NetRex Counter používá více než 1000 prodejen, z nichž velká část patří řetězcům známých značek. Potěšilo nás, že jsme se na summitu mohli s řadou těchto klientů setkat.

Fórum českého stavebnictví, 7. 3. 2018 – Kongresový sál PVA EXPO, Praha

Téma: Bude už konečně lépe?

Fórum je každoroční setkání důležitých osobností  českého stavebního trhu, jehož hlavní náplní je seznámení s novými trendy v odvětví, i s navrhovanou legislativou. Potkáte tu především hlavní představitele stavebních firem, dodavatelé stavebních hmot a technologií, zástupce vedení developerských, projekčních a poradenských společností. Ale i příslušné ministry vlády a řadu novinářů. Opět je tu prostor pro networking a představení nabídky pro stavebnictví na stáncích partnerů. Kromě investic do rozvoje byla letošním tématem i digitalizace. K tomuto tématu jsme přispěli i my se svou prezentací.

Na našem stánku jsme převedli dvě novinky: druhou generaci unikátního mobilního rozvaděče, díky kterému jednoduše zprovozníte kameru téměř kdekoliv a službu NetRex TimeLapse, která umožňuje snadnou tvorbu časosběrných videí z průběhu stavby. Zájemce jsme seznámili i s dohledovým řešením pro stavby (službou NetRex Monitor) a službou NetRex Streamer, se kterou snadno přenesete dění na stavbě online na svůj web nebo na YouTube.

Podobné články

TISKOVÁ ZPRÁVA Praha 20. března 2018 Síťové kamery neslouží jen k zabezpečení. Technologie Axis a NetRex zajišťují přímé přenosy z akcí Centra Paraple....

Zobrazit

Na začátku minulého týdne jsme se v Moskvě zúčastnili partnerského dne společnosti AXIS Communications. Více než 200 partnerům, kteří se akce zúčastnili, jsme...

Zobrazit

V roce 2014 byla vyhlášena soutěž o návrh online video kešky a vítěz, Dacinka, dostala IP kameru značky AXIS a podporu našich techniků pro...

Zobrazit

Zajímají vás nejnovější technologie ze světa IP kamer? Tak nakoukněte na Partner Day lídra trhu v Budapešti. Vaší vstupenkou na konferenci je...

Zobrazit