POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

25. 10. 2019

Osm důvodů, proč je cloud v kombinaci s lokálním úložištěm tím nejlepším řešením pro moderní dohledové systémy

1) Nahrávky jsou zálohovány i mimo konkrétní lokalitu 

Klasické dohledové systémy, které využívají pro uchovávání nahrávek pouze lokální úložiště, mohou o nasbíraná data snadno přijít, a to při krádeži nebo v případě poruchy nahrávacího zařízení. Cloudové úložiště naproti tomu poskytuje jistotu neustálého zálohování dat, která jsou umístěna na našich zabezpečených serverech na internetu. Manipulace s hardwarem je nemůže ohrozit.

 

2) Svoboda přístupu

Na fyzická úložiště se musíte vzdáleně připojovat přímo ke konkrétnímu zařízení, což je náročné jak na konfiguraci, tak na chybovost připojení. Pokud jsou vaše nahrávky zálohovány na cloudu, máte k nim přes internet přístup kdykoli, kdekoli, klidně i z několika míst zároveň. Veškerá konfigurace je velmi jednoduchá.

 

3) Cloud zvládne libovolný počet kamer

Pokud se rozhodnete pro ukládání dat pouze na fyzických úložištích, budete si muset dobře spočítat, pro kolik kamer je vaše infrastruktura koncipována. Jakékoli rozšiřování je v tomto případě problematické. S cloudem nic takového řešit nemusíte, naše servery jsou velmi výkonné, škálovatelné a schopné zpracovávat velké množství dat. Přidání nové kamery nebo jiného prvku je pak otázkou několika kliknutí.

 

4) Úspora konektivity

U konvenčního řešení jsou dohledové systémy zatěžovány vysokým datovým tokem v případě většího počtu nahrávání nebo diváků. Ti se musí připojovat přímo k zařízení, které pak posílá data každému jednotlivci zvlášť. Pokud si ale chtějí pustit nahrávku ze systému, který využívá i cloudové úložiště, připojují se ke streamu, který je přímo na cestě z kamery do cloudu. Mezi zařízeními u zákazníka a našimi servery tak probíhá pouze jeden datový tok, nezávislý na tom, kolik lidí nebo zařízení je k systému připojeno.

 

5) Vzdálená administrace

Vzdálená kontrola jednotlivých kamer přes cloud šetří čas i peníze. Většinu základních úkonů, které se jinak řeší výjezdem technika, dokážeme vyřešit vzdáleně. 

 

6) Hlídání výpadku kamery

U nás v NetRexu je funkčnost zařízení kontrolována automaticky naším „hlídacím psem“. V případě výpadku zařízení je zákazník vždy okamžitě informován a problém je ihned řešen.

 

7) Bezpečnost

Lokální úložiště mají tu nevýhodu, že se pro maximální bezpečnost musí pravidelně aktualizovat. Ve spojení s cloudem je však firmware na všech zařízeních aktualizován automaticky hned poté, co si ověříme, že je jeho nejnovější verze v pořádku. Tímto způsobem je zajištěna maximální bezpečnost.

 

8) A zase bezpečnost 

Nastavit lokální řešení bezpečně je velmi složité a s nezabezpečeným fyzickým úložištěm nikdy nemáte jistotu, že při připojení vaše data někdo nezneužije. U našeho cloudového řešení zajišťujeme šifrovanou komunikaci, kterou garantuje důvěryhodná certifikační autorita. Náš systém obsahuje další bezpečnostní opatření jako například CSP, HSTS…

 

Podobné články

Řešení pro e-shopy, kompletační pracoviště a expediční sklady Kontrolujte si proces nebo expedici a na základě událostí automaticky ukládejte snímky i z...

Zobrazit

Prezentujte průběh projektu investorům, partnerům, klientům či zaměstnancům Určitě se vám bude líbit porovnání v čase, video přehrávač časosběru přímo v platformě, TimeLapse...

Zobrazit

Jediná kamera vám zajistí zároveň dohled, počítání návštěvníků i kolemjdoucích. A to vše včetně záznamů a analytických dat. Jak to funguje?   Díky...

Zobrazit

Jedna kamera zvládne profi online přenosy Basketbal má v Opavě již dlouholetou tradici. Organizovaně se zde hraje již skoro 80 let a v posledních mnoha...

Zobrazit