POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

8. 5. 2022

Virtuální cesta do Himalájí: Podívejte se, jak Panomax láká na výhled z hotelu

Poslání

Jednou z největších předností nepálského Hotel Everest View je rozhodně jeho poloha. Nachází se totiž 3 880 m nad mořem v národním parku Sagarmatha a nabízí dechberoucí výhled na monumentální Himaláje. Právě tuto výhodu hotelu se majitelé rozhodli podpořit a to tak, že dají budoucím hostům malou interaktivní ochutnávku výhledu z okna hotelového pokoje.

Řešení

Pro instalaci na „střeše světa“ byla zvolená síťová kamera AXIS P1448-LE s rozlišením 4K, která si poradí i s náročným horským počasím. Kamera je připojená do CamStreamer Cloudu, který umožňuje její vzdálenou správu a ukládání záznamů do cloudu, což usnadňuje generování videosekvencí a postprodukci. 4K videa ukládá kamera na SD kartu. Aplikace CamStreamer App obstarává živý přenos podkreslený ambientní hudbou a aplikace CamOverlay App ho doplňuje překryvnou grafikou v podobě textového proužku, widgetu počasí a zajímavostí o himalájských vrcholech. Pro zatraktivnění přenosu během noci je prostřednictvím aplikace CamSwitcher App využitá prezentace fotografií ze stavby hotelu. Živé vysílání se obnovuje s východem slunce. Současně s CamStreamer aplikacemi je na kameře spuštěné řešení Panomax, které poskytuje jak personalizované menu, tak body zájmu vepsané přímo do panoramatu Himalájí.

Výsledek

Jen máloco zapůsobí tolik jako živý pohled na Mount Everest, nejvyšší horu naší planety. To ale není jediná výhoda tohoto řešení. „Možnost zkontrolovat počasí a celkovou situaci před návštěvou oceňují nejen naši hosté, ale i letecké společnosti, jejichž vrtulníky využívají náš helipad,“ prozradila Sonia Miyahara, výkonná ředitelka Hotel Everest View. Provoz aplikací CamStreamer App, CamOverlay App, CamSwitcher App a řešení Panomax na jedné kameře značně zvýšily marketingový potenciál a finanční výhody zvoleného řešení. IP kamera hotelu teď nepřetržitě vysílá živý přenos včetně překryvné grafiky, brandingu, ambientní hudby a prezentace fotografií přímo na YouTube v 720p (rozlišení je omezeno rychlostí internetového připojení) a zároveň pořizuje 4K snímky pro prezentaci Panomax doplněnou interaktivními body zájmu a časosběrnými snímky. Hotel tak efektivně láká potenciální hosty a poskytuje cenné služby svým partnerům.

Snadná správa kamery s CamStreamer Cloud

Do administrace aplikací CamStreamer App, CamOverlay App i CamSwitcher App se vstupuje prostřednictvím CamStreamer Cloud. Cloudové řešení bylo vybráno především pro možnost vzdáleného přístupu a funkci hlášení o stavu systému, což je v náročných horských podmínkách téměř nedocenitelné. Cloud rovněž umožňuje nahrávání videí ve Full HD (1080p/30fps) nejen na SD kartu či jiné fyzické úložiště, ale i přímo do cloudu. Všechny nahrávky jsou dostupné po dobu 30 dní, což značně usnadňuje generování videosekvencí a následnou postprodukci.

Více na www.camstreamer.cz/cloud-solutions

Poutavá prezentace na míru Panomax

Interaktivní rovina zvoleného řešení Panomax na první pohled zaujme body zájmu, v tomto případě popsanými vrcholky hor i s jejich nadmořskými výškami, a automaticky vytvářeným časosběrem ze snímků předešlého dne. Samozřejmostí je branding; do prezentace snadno vložíte logo s odkazem na své stránky. Neméně zajímavé je i personalizované menu, přes které je možné načíst archiv nejlepších snímků i s údaji o počasí, porovnávat snímky z různých časových období, stáhnout aktuální záběr, odeslat e-pohlednici či zobrazit mapku s polohou a úhlem záběru kamery. Menu dává na výběr z několika jazyků a automaticky se přizpůsobuje jazyku prohlížeče.

Více na www.panomax.com

Axis kamery pro každou příležitost

„Umístění kamery na Hotel Everest View sice na papíře vypadalo jednoduše, ale s provedením to bylo horší. Snadná nebyla ani instalace kamery uprostřed zimy, ani dlouhá cesta z Káthmándú do Lukly,“ prozradil Mani Gurung, obchodní inženýr z Axis Communications. Tato švédská firma se řadí mezi přední výrobce síťových kamer a jejich široká nabídka zahrnuje fixní, pohyblivé, panoramatické i termální kamery, dále fixní kupole a kamery pro vozidla. Všechny typy kamer spojuje brilantní optika, pokročilé funkce a vysoký výkon procesoru, díky čemuž lze přímo v kameře spouštět aplikace ke streamování. Toho je možné využít připojením do CamStreamer Cloudu s aplikacemi CamStreamer App, CamOverlay App a CamSwitcher App nebo řešením Panomax pro vytváření interaktivních prezentací.

NetRex řešení pro cestování a zážitky

Co je možné uprostřed Himalájí, je možné i v srdci Evropy. Společnost NetRex s.r.o. ví, jak na to. Jako partner značky Axis Communications umí vybrat tu nejlepší kameru, nainstalovat ji a v rámci své cloudové platformy umožnit provoz služeb NetRex Streamer a Panomax. Právě pro Panomax je NetRex výhradním zástupcem v České a Slovenské republice.

Více na zazitky.netrex.cz

Interaktivní prezentace Panomax

Zajímavé odkazy

Technická specifikace
HardwareAXIS P1448-LE
SoftwareCamStreamer App
CamOverlay App
CamSwitcher App
Panomax

Podobné články

Řešení pro e-shopy, kompletační pracoviště a expediční sklady Kontrolujte si proces nebo expedici a na základě událostí automaticky ukládejte snímky i z...

Zobrazit

Prezentujte průběh projektu investorům, partnerům, klientům či zaměstnancům Určitě se vám bude líbit porovnání v čase, video přehrávač časosběru přímo v platformě, TimeLapse...

Zobrazit

Jediná kamera vám zajistí zároveň dohled, počítání návštěvníků i kolemjdoucích. A to vše včetně záznamů a analytických dat. Jak to funguje?   Díky...

Zobrazit

Jedna kamera zvládne profi online přenosy Basketbal má v Opavě již dlouholetou tradici. Organizovaně se zde hraje již skoro 80 let a v posledních mnoha...

Zobrazit