POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Panomax Zjistit více Zjistit více
05 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
06 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

12. 7. 2023

Zcela nové Nahrávky ve službě NetRex Monitor jsou od července v plném provozu

NetRex pokračuje v inovacích!

Spustili jsme nové Nahrávky služby NetRex Monitor.

Od července se Nahrávky mohou pochlubit přepracovaným uživatelským rozhraním, novými funkcemi a významným zrychlením – vše tak, aby se vám zpříjemnila a usnadnila práce se záznamy. Už jste je vyzkoušeli?

Co je v Nahrávkách nového?

.

Úplně nový vzhled a intuitivní ovládání

Nový design Nahrávek je výsledkem pečlivé práce našeho týmu. Přepracovali jsme prakticky všechno, aby se vám s novými Nahrávkami pracovalo co nejlépe.

Zásadními prvky Nahrávek jsou, kromě samotného videa, lišta s ovládacími prvky a časová osa. Tyto prvky mají nový vizuální vzhled a jsou navrženy tak, aby se ovládaly intuitivně.

Mnohem rychlejší prohlížení

Nové Nahrávky jsou od základu zcela předělané a jde o řešení využívající nejnovější a nejbezpečnější technologie. A jsou neuvěřitelně rychlé. Nové Nahrávky se mnohem rychleji načítají a plynuleji přehrávají. Ať už filtrujete, zoomujete nebo jen posouváte osu, nahrávky prostě „frčí“.

 

Vylepšený fast seeking

Na tuto technologii jsme opravdu hrdí. V případě záznamu na SD kartě může být prohlížení 4K záznamů téměř okamžité, ať už skočíte kamkoliv. Okamžité náhledové snímky při najetí myší zvyšují váš komfort při prohlížení a jsou opravdu přesné.

Digitální zoom a zpomalené přehrávání

Funkci, kterou již znáte z živého pohledu na kameru, jsme integrovali i do Nahrávek. Všechny nahrávky teď můžete snadno „zazoomovat“ buď scrollovaním nebo posunutím zoom osy v pravém horním rohu obrazovky.

 

Nově lze záznam i zpomalit

Na žádost řady zákazníků jsme přidali možnost zpomaleného přehrávání. Kromě zrychleného prohlížení záznamů nyní můžete záznam také zpomalit, což vám umožní lépe analyzovat sledovaný detail.

 

Vylepšený SmartSearch

S funkcí SmartSearch ušetříte spoustu času při vyhledávání v Nahrávkách. Stačí v obraze vyznačit oblast, a ukážou se vám jen ty části nahrávky, kde byl v dané oblasti zaznamenaný pohyb. Na časové ose pak vidíte události jako zvýrazněné úseky.

 

Snadný výběr oblasti

Oblast pro filtrování můžete označit prostým obdélníkovým výběrem či tužkou, upravit ji případně gumou. U tužky a gumy si můžete zvolit různé tloušťky. Je to jednoduché, podobně jako v Malování.

Jednotlivé oblasti si můžete pojmenovat a uložit pro příští hledání. A co je nejlepší? Funkce SmartSearch má zcela nový design a možnosti. Pro vyznačení oblasti máte k dispozici několik nástrojů a uložené výběry lze následně editovat.

Intuitivní práce s filtry

Další novinkou, je práce s filtry. Jedním z filtrů může být právě výše zmíněný SmartSearch, ale také jakýkoliv pohyb v obraze nebo různé události, které v systému využíváte – např. otevření obchodu, pokladní transakce atd. Po zvolení filtru vidíte na časové ose zvýrazněné úseky nahrávky, stejně jako při SmartSearch, vyfiltrovanou nahrávku si snadno prohlédnete jako video stisknutím tlačítka pro přehrávání.

 

Stažení filtrované nahrávky

Filtry jsou skvělým pomocníkem nejen při prohlížení – pokud si stáhnete nahrávku ve chvíli, kdy máte aplikovaný filtr, video obsahuje jen vyfiltrované záběry.

 

Jednodušší stahování tzv. on-the-fly

Nahrávka se nyní stahuje tzv. on-the-fly, což eliminuje mezikrok přípravy v Download manageru jako dříve. Ten od této chvíle můžete využít pro případné opětovné stažení již připravených nahrávek.

Technologické inovace

Lokální nahrávání jako edge storage

Všechno lokální nahrávání se nyní tváří jako edge storage. To znamená, že všechna úložiště se při prohlížení nahrávek chovají stejně a nemají žádná omezení. Vidíte náhledové snímky, vše můžete přehrát a samozřejmě i stáhnout. A je to neuvěřitelně rychlé.

Navíc takto fungují všechna lokální úložiště, jako jsou SD karty v kameře, NetRex Boxy, starší QNAP záznamová zařízení či sdílená síťová úložiště.

4× preciznější SmartSearch

Nyní se přímo v kameře vyhodnocuje pohyb v dané oblasti 4× za sekundu a pokud je zde pohyb, informace se formou metadat posílá do cloudu. To zajišťuje mnohem přesnější vyhledávání.

Vaše zpětná vazba je důležitá

Vaše zpětná vazba je pro nás nyní cennější než kdy jindy.

 

Vyplňte prosím náš dotazník a pomozte nám tak dále vylepšovat naše služby a produkty.

Podobné články

Jediná kamera vám zajistí zároveň dohled, počítání návštěvníků i kolemjdoucích. A to vše včetně záznamů a analytických dat. Jak to funguje?   Díky...

Zobrazit

Jedna kamera zvládne profi online přenosy Basketbal má v Opavě již dlouholetou tradici. Organizovaně se zde hraje již skoro 80 let a v posledních mnoha...

Zobrazit

Jednou za čas vytáhnout pozdě roletu obchodu se nezdá jako zásadní prohřešek, nakonec co je takových deset minut? Všichni jsme přece jen...

Zobrazit

Pražský hotel The Mozart se nachází na Smetanově nábřeží jen pár kroků od Karlova mostu, dechberoucí výhled z jeho střechy však není...

Zobrazit