Axis F34 – jasná volba pro maloobchod

Vše v jednom

  • 4 kamerové dohledové řešení pro okamžité nasazení

  • Přístup do systému z jakéhokoliv počítače, tabletu či smartphonu

  • Lokální záznam na SD karty + ukládání nahrávek do cloudu

  • HDTV kvalita obrazu a nejnovější video technologie

Jak to funguje

Čtyři oči cloudového systému

Oddělení základní jednotky a obrazových senzorů umožňují značnou flexibilitu systému. Malou a lehkou hlavní jednotku lze umístit kamkoliv do vzdálenosti až 15 metrů od každého senzoru. Tyto „kamerové hlavy“ jsou pomocí propojovacích kabelů také napájeny. Každý ze čtyř senzorů Axis F1004 složený z fixního objektu a obrazového čipu poskytuje HD rozlišení 720p a horizontálním zorným polem 102° vám poskytne maximální detaily každého koutu vaší prodejny. Senzory je možné umístit do krytů pro montáž na zeď či do zapuštěných stropů, které jsou součástí dodávky. Hlavní jednotku stačí pouze připojít k napájení a Internetu.

Funkční schéma

Jděte na to chytře

Díky pokročilé a mnohaletou praxí ověřené služby NetRex Monitor dojde k propojení kamer s námi vyvíjeným dohledovým řešením běžícím na robustní centrální platformě. Toto spojení dává kamerám tolik potřebnou funkcionalitu a zároveň eliminuje jak další tradiční vstupní hardwarové náklady v podobě pořízení vlastních serverů, tak i výrazně usnadňuje celou instalaci i správu systému. Formou měsíční placené služby získáte špičkový a snadno rozšiřitelný kamerový systém vhodný pro každou lokalitu. Od jednotlivých prodejen až po celé obchodní sítě.

Nahrávky jsou ukládány v maximální kvalitě na SD karty umístěné přímo v hlavní jednotce. Nejnovější Zipstream technologie i pokročilé video detekce pohybu umožní získat 1-2 týdny záznamu. Souběžné ukládání nahrávek na vzdálené centrální servery vám poskytne nejenom spolehlivou zálohu, ale zároveň umožní velmi rychlé dohledávání kritických událostí. Kamerový systém pohodlně ovládáte přes webové rozhraní jakéhokoliv počítače či z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.

Vše potřebné v balení

Funkční schéma Funkční schéma Funkční schéma Funkční schéma
Hlavní jednotka Axis F34 umožňující připojení až 4 senzorů s ukládáním na 2 SD karty. Výkonný a diskrétní senzor Axis F1004 s rozlišením 720p a širokým úhlem záběru. Kryt pro montáž na strop či zeď umožňující natočit F1004 v požadovaném směru. Kryt pro montáž senzoru F1004 do podhledu s možností natočení v požadovaném směru
Funkční schéma Funkční schéma
Vysokorychlostní SDXC karta s kapacitou 64 GB optimalizovaná pro dohledová řešení s Axis IP kamerami. Balík čtyř 15 m dlouhých kabelů s konektory RJ12 pro připojení senzoru F1004. Moderní služba pro centralizované sledování živého pohledu i jeho záznamu z různých lokalit.

 Cena systému

Hardware

Software

 22 000 Kč bez DPH

 637 Kč bez DPH / měsíc