NetRex MONITOR

NetRex MONITOR

Moderní cloudová služba pro centralizované sledování živého videa i jeho záznamu z různých lokalit.

Stavte na kvalitních základech

Špičkové kamery

Chtějte kvalitu. Široké portfolio kamer lídra a inovátora celého trhu dohledových systémů, švédské značky Axis, je sázkou na jistotu. Brilantní obraz a špičkové parametry kamer jsou zárukou splnění účelů, ke kterým systém pořizujete.

Výkonná platforma

Spolehněte se. Služba NetRex Monitor je provozována na výkonných, zálohovaných a zabezpečených serverech, které jsou do Internetu připojeny spolehlivými vysokorychlostními linkami.

Kvalitní servis

Nechte to na nás. O funkčnost služby pečují zkušení technici s dlouholetou praxí. Centrální platforma nám umožní řešení problémů bez nutnosti výjezdu k vám. Můžeme vám rovněž nabídnout komplexní proaktivní kontrolu celého systému.

Kontinuální vývoj

Buďte vždy na špičce. Naše systémy neustále zdokonalujeme na základě našich zkušeností i zpětné vazby od našich zákazníků. Silný vývojový tým je schopen nové podněty a nápady uvést rychle do praxe.

Objevte svět hostovaného videa

 

Velmi snadná instalace

Šetřete peníze rychlou montáží.

Zapomeňte na složité konfigurace firewallů, nastavování kamery nebo veřejné IP adresy.  Dodané kamery a ostatní technologie stačí pouze připojit do Internetu a přihlásit se do webové aplikace. Instalaci zvládnete sami nebo vám pomohou naši zkušení technici. Pohodlněji to snad již nejde.

Komfortní ukládání videa

Využívejte nejnovější trendy a kompresní formáty.

Kratší nahrávky ukládejte elegantně na SD karty umístěné přímo v kamerách. Delší záznamy v nejvyšší kvalitě spolehlivě pojmou lokální vysokokapacitní úložiště NetRex Box. Souběžné nahrávání na vzdálené centrální servery vám poskytne nejenom spolehlivou zálohu, ale zároveň umožní velmi rychlé dohledávání kritických událostí.

Propracovaný živý pohled

Mějte přehled odkudkoliv a kdykoliv potřebujete.

Přistupujte do systému nejenom přes libovolný webový prohlížeč jakéhokoliv počítače, ale také z mobilních telefonů a tabletů. Výkonné streamovací servery zajistí kvalitní přenos živého videa většímu počtu vzdálených diváků bez dalšího vytížení Internetu ve sledované lokalitě.

Pokročilé vyhledávání

Pracujte rychle a efektivně.

Vyhledávejte nahrávky dle času jejich vzniku i splnění událostních filtrů. Pomocí funkce SmartSearch zrychlete hledání událostí dle vašeho zadání výběrem oblasti a časového úseku. Přistupujte k záznamům ze všech úložišť přes jednotné rozhraní. Menší náhledové nahrávky, ukládané na centrálních serverech, pomohou rychle identifikovat danou událost, ke které následně získáte záznam ve vysoké kvalitě. Je konec stahování nepotřebných GB dat.

Chytrý událostní modul

Nastavte chování systému dle vašich potřeb.

Nahrávání nebo upozorňování v důležitých okamžicích i situacích je pouhým zlomkem dostupných možností.

Centrální kontrola funkčnosti

Nechte starosti na nás.

Systém nepřetržitě dohlíží na funkčnost kamer, nahrávací procesy i kondici všech důležitých služeb a případné problémy vám ihned oznámí. Propojení zařízení s centrální platformou umožní řešení většiny problémů na dálku a tím šetří náklady za výjezdy techniků.

Logování událostí i SSL přístup

Maximální bezpečnost je pro nás prioritou.

Šifrované přístupy i přenosy dat a automatická detekce všech událostí poskytuje naprostou kontrolu nad systémem.

Podřízené uživatelské
účty

Přístup ke kamerám s jasně definovatelnými právy.

Vytvořte si potřebné množství podřízených uživatelských účtů s detailním logováním jejich aktivit.

Inteligentní video aplikace

Nechte pracovat kamery za vás.

Volitelné chytré video aplikace, které lze do IP kamer Axis dokoupit a instalovat, jsou dalším pádným důvodem pro jejich nasazení. Tyto aplikace redukují obrovské množství obrazových informací, vytváří ještě spolehlivější i flexibilnější řešení a dramaticky zmenšují pracovní nároky na zaměstnance. Od detekce narušení prostor, postávajících osob, odložených předmětů, až po rozpoznávání registračních značek vozidel a počítání osob… Inteligentní kamery nikdy nespí a vždy upozorňují na to podstatné.

Propojení systémů

Získejte z vašich kamer maximum.

Propojte je s pokladnami, docházkovými systémy, pultem centralizované ochrany nebo přeneste obraz i záznam do vaší aplikace. Zdokumentované a rozvinuté aplikační rozhraní umožní efektivní vytváření vyšších funkčních celků, i možnost pracovat s obrazem a záznamem v softwaru, na který jste zvyklí.

Mobilní aplikace

Dohled odkudkoliv.

Sledujte své aktivity kdykoliv a odkudkoliv na světě prostřednictvím mobilní aplikace na tabletu nebo Smart telefonu.  Přístup k živému videu i nahrávkám z kamer, ovládání PTZ kamer, rychlé a efektivní procházení nahrávek, „Push“ notifikace na vybrané události, export obrázků, ze živého pohledu i záznamu.

Sdílení nahrávek

Efektivní týmová spolupráce.

Sdílejte nahrávky s připojenou poznámkou přímo z aplikačního rozhraní na cloudové služby Dropbox a Google drive nebo publikujte video na kanál YouTube. Sdílejte náhrávky s kolegy nebo úřady rychle a efektivně.

Ceník služby

Netrex Monitor Connect Basic Premium
Cena 149 Kč bez DPH / měsíc 199 Kč bez DPH / měsíc 399 Kč bez DPH / měsíc
Objemové slevy Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.
Živý pohled na kameru Ano Ano Ano
Mobilní přístup Ano Ano Ano
Počet současných vzdálených přístupů na kameru 1 2 5
Vzdálený záznam videa a zvuku (NetRex servery) Ne Garance 7 dní záznamu Garance 45 dní záznamu
Lokální záznam videa a zvuku Ne Max. 7 dní Max. 45 dní
Snadný přístup k záznamům a vyhledávání Ne Ano Ano
Nepřetržitý dohled nad funkčností systému 24 × 7 Ano Ano Ano
Logování událostí Ano Ano Ano
Zabezpečený SSL přístup Ano Ano Ano
Událostní modul Ano Ano Ano
Upozorňování na události e-mailem Ano Ano Ano
Upozorňování na událost notifikací na chytrý telefon Ano Ano Ano
Podřízené uživatelské účty Ano Ano Ano
Přístup k funkcím systému přes aplikační rozhraní Ne Ano Ano
Různé služby v rámci jednoho master účtu Ano Ano Ano
Zákaznická podpora E-mail E-mail E-mail a telefon (8 x 5)
Proaktivní monitoring Ne (možnost zakoupení v rámci rozšířené podpory)
Možnost přikoupení rozšířené podpory (SLA) Ano Ano Ano