POJĎTE K NÁM PRACOVAT

NetRex nabízí řešení přesně podle vašich potřeb

Naše řešení je vhodné pro celou řadu oblastí a oborů. Prohlédněte si ukázky řešení v několika vybraných oborech.

Jednotlivé obory

01 Řešení pro maloobchod Zjistit více Zjistit více
02 Řešení pro stavby Zjistit více Zjistit více
03 Řešení pro městské policie a úřady Zjistit více Zjistit více
04 Řešení pro autoservisy, automyčky a parkoviště Zjistit více Zjistit více

 

05 Řešení pro kostely Zjistit více Zjistit více
06 Řešení pro školy Zjistit více Zjistit více
07 Řešení pro sportoviště Zjistit více Zjistit více
08 Řešení pro cestování a zážitky Zjistit více Zjistit více

Seznamte se s video cloudovou platformou NetRex

NetRex je cloudová platforma, která umožňuje vzdálenou správu kamer a dalších síťových prvků. Umožňuje přímé propojení s IP kamerami značky AXIS bez složité konfigurace. Naleznete v ní na jednom místě všechny vámi využívané služby.

Služby

01 NetRex Monitor Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Retail Analytics Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Streamer Zjistit více Zjistit více
04 NetRex LPR Zjistit více Zjistit více
05 NetRex TimeLapse Zjistit více Zjistit více

Hardware

01 IP kamery Zjistit více Zjistit více
02 NetRex Box Zjistit více Zjistit více
03 NetRex Mobilní rozvaděč Zjistit více Zjistit více
04 NetRex Dohledová stanice Zjistit více Zjistit více
Časté dotazy Zjistit více Zjistit více
Nápověda Zjistit více Zjistit více
Webináře a video návody Zjistit více Zjistit více
NetRex a GDPR Zjistit více Zjistit více
Představení Zjistit více Zjistit více
Reference Zjistit více Zjistit více
Kariéra Zjistit více Zjistit více
Tiskové centrum Zjistit více Zjistit více
Partnerství Zjistit více Zjistit více
Ke stažení Zjistit více Zjistit více

15. 10. 2015

Super lasery pod dohledem

Od roku 2012 technicky zajišťujeme živý přenos a pořizování časosběrných videí z výstavby budov ELI Beamlines a HiLASE v Dolních Břežanech. My vám dnes v krátkém videu předvedeme, jak dva roky rostl objekt laserového centra HiLASE.

Pro živý přenos i časosběr je použita kamera Axis P1347-E se službou NetRex Streamer, která ukládá záznam v rozlišení 5 MPx. Výsledné timelapse video je poskládáno z jednodenních obrázků.  

Co je to ELI

Projekt Extreme Light Infrastructure (ELI) je součástí evropského plánu na vybudování nové generace velkých výzkumných zařízení vybraných Evropským strategickým fórem pro výzkumné infrastruktury.

10x intezivnější než ostatní

Eli_laser

Hlavním cílem ELI je vybudování nejmodernějšího laserového zařízení na světě. V něm budou realizovány výzkumné a aplikační projekty zahrnující interakci světla s hmotou na intenzitě, která je asi 10 krát větší než současně dosažitelné hodnoty.

ELI přinese nové poznatky potenciálně využitelné v lékařském zobrazování a diagnostice, konstrukci nástrojů pro vývoj a testování nových materiálů, rentgenové optice atd.

ELI bude také atraktivní platforma pro výchovu nové generace doktorandů, vědců a inženýrů. Česká republika se stane hostitelskou zemí špičkového mezinárodního výzkumu, což k nám perspektivně přiláká další investice do vyspělých technologií s vysokou přidanou hodnotou.
>>> Více informací o projektu

Jak rostlo laserové centrum HiLASE

V první fázi byl proveden architektonický průzkum. Po demolici objektů byly zlikvidovány štěrkové a asfaltové plochy a odpady byly odvezeny na skládku stavebních odpadů. Následně došlo k odvozu přebytečného výkopu. Hornina potřebná pro zpětné zásypy otevřených výkopů a pro provedení terénních úprav byla skladována na deponii staveniště. V další fázi došlo k vyhloubení základů pro celý objekt, započetí stavby objektu a budování řadů přípojek na inženýrské sítě. Současně s dokončováním stavební části objektu došlo k vybudování pojízdných a pochozích ploch. Poslední fáze výstavby je rekultivace zelených ploch, výsadba vzrostlé zeleně a osazení parterních prvků a objektů městského mobiliáře.

Více informací o konstrukčním, technologickém a dispozičně provozním řešení této unikátní budovy naleznete na webových stránkách www.hilase.cz.

 

 

Živý pohled do areálu

Aktuální dění v okolí budovy HiLASE jste mohli sledovat kdykoliv se vám zachtělo. Živé záběry z dalších tří kamer Axis P1347-E snímajících budovu ELI Beamlines byly k dispozici na stránkách projektu.

eli_logo

Podobné články

Fresh juice už z mixéru neuteče. Kamery chrání před krádeží všechny prodejny čerstvých lahůdek. Mise Společnost UGO provozuje více než 80 Freshbarů a Salaterií....

Zobrazit

Čerstvé pečivo pod dohledem. Prodejny Mr.Baker jsou díky kamerám bezpečnější a zaručeně otevírají včas. Mise Pekařství Mr.Baker plánovalo instalaci kamerového systému především...

Zobrazit

Tři kilogramy baterií, na míru postavená streamovací sada a téměř tisíc kilometrů chůze. Čtyři poutníci se vydali na cestu do Santiaga de...

Zobrazit